Referencje

„Polecam wszystkim zabieganym”
Projekty Pana Pawła cenię szczególnie za to, że są zarówno funkcjonalne jak i wizualnie ciekawe.
Często samemu nie pomyśli się nawet o danym elemencie czy zestawieniu, które bardzo ułatwia korzystanie z danego wnętrza.
Dlatego warto skorzystać z pomocy kogoś kto się na tym po prostu zna. Co ważne współpraca z Panem Pawłem może zostać oparta na podaniu wymiarów i „hasła” co nam się podoba.
Potem otrzymujemy propozycje wraz z linkami do zdjęć zaproponowanych produktów i decydujemy. Bajka!

Anna Miśkiewicz

Skorzystaliśmy z pomocy projektanta Pawła Wojcieszka przy adaptacji wnętrz poddasza w istniejącym domu na sypialnie dla dzieci oraz własną. Dodatkowym zadaniem był remont klatki schodowej prowadzącej na poddasze i remont dziecięcych pokoi dziennych.
Paweł polecił nam bardzo dobrych wykonawców budowalnych i mebli jak również sklepy z materiałami wykończeniowymi. Projekt obejmował aranżację nowych wnętrz – nową kolorystykę, indywidualny projekt mebli oraz oświetlenia.
Jesteśmy ze współpracy zadowoleni. Mieszkanie nabrało nowego przyjemnego charakteru. Udało się połączyć 2 poziomy, a każde z pomieszczeń ma indywidualny charakter dopasowany do mieszkającej w nim osoby. Udało się także zaproponowanymi rozwiązaniami zamaskować mniej efektowne miejsca domu.
Paweł wykazywał duże zrozumienie dla naszych potrzeb, podpowiadał i przekonywał do proponowanych rozwiązań przełamując dawne przyzwyczajenia. Pomagał w kontaktach ze sklepami i wykonawcami.
Warto skorzystać z pomocy kogoś kto na co dzień zajmuje się urządzaniem mieszkań i może proponować rozwiązania które trudno samemu odkryć i pozwala spojrzeć na własny dom w inny ciekawy sposób.

Agnieszka i Radek Pawlik

Pan Paweł wykonał dla nas projekt funkcjonalny naszego domu, dostosowując układ do naszych potrzeb, rozplanował wszystkie media, a także pomagał nam w urządzaniu mieszkania: łazienki, kuchnia, pokoje dzienne.
Postanowiliśmy w pełni zaufać projektantowi, który na tyle dobrze poznał nasze potrzeby, że większość propozycji była od razu przez nas akceptowana, a odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych oraz kolorystyki całego domu w pełni nam odpowiada.
Współpraca układała nam się bardzo dobrze. Duże zaangażowanie, sumienność, poświęcony czas oraz profesjonalne podejście do swojej pracy Pana Pawła, sprawiło, że efekt końcowy, wręcz przerósł nasze oczekiwania. Zrealizowana przestrzeń wnętrz uwzględnia nasze potrzeby pod względem funkcjonalności, jak i estetyki, a niepowtarzalny wystrój nadaje im odpowiedni klimat. Chętnie wracamy do domu, w którym dzięki nowatorskiej i eleganckiej aranżacji, odpoczynek jest dla nas czystą przyjemnością. Z dumą przyjmujemy gości, którzy są zachwyceni wykończeniem naszego mieszkania.
Tym, którzy szukają profesjonalnej osoby do urządzenia wnętrza swojego domu, polecamy Pana Pawła i jednocześnie dziękujemy za wspaniałą współpracę.

Marta i Piotr

Pan Paweł wykonał dla nas projekt aranżacji 2 poziomowego mieszkania w centrum Radomia.
Sporym zadaniem było w komponowanie schodów we wnętrzu, wygodne zaplanowanie małych łazienek i zgranie z wnętrzem kolumn konstrukcyjnych budynku. Rozplanował elektrykę, media, funkcjonalność i meble w kuchni. Sufity i inne elementy mieszkania.
Końcowy dobór materiałów wykończeniowych oraz kolorystyki całego domu w pełni nam odpowiada.
Współpraca układała nam się dobrze. Zaangażowanie, poświęcony czas oraz profesjonalne podejście do zadań Pana Pawła, dało zadowalający efekt finalny. Spokojnie możemy polecić projektanta tym, którzy szukają profesjonalnej osoby do urządzenia wnętrza swojego domu.

Agnieszka i Jacek

Łazienka wyszła cudownie. Elementy blatu oraz szafek wyszły perfekcyjnie. Szafki były co do mm dopasowane. Blat pasuje idealnie.
Blat wygląda pięknie choć w czasie montażu zauważyliśmy ze był przy jednym otworze na baterie pęknięty i naprawiany już chyba przez kamieniarza w firmie. Prawie nie widać. Pokryto te szparkę chyba żywica.
Po montażu po drugiej stronie pękło dalej. Jednak brzmi to dramatyczniej niż naprawdę jest. Nie sie nie ukruszyło a sami nie wiemy od czego tak mogło sie stać. Szafki były wypoziomowanie i podłoga była prosta. Obserwujemy to pęknięcie i zobaczymy ale naprawdę – jak sie nie wie to tego nie widać.
Pan od szafek zrobił perfekcyjny kawał roboty. Faza i połączenie granitu i szafki jest idealne.

Lewandowscy